прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
јун
2024

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ И ПОЛАЗНИКЕ НА СПЕЦИЈАЛИЗАЦИЈИ, ДОКВАЛИФИКАЦИЈИ И ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈИ

Августовски испитни рок школске 2023/2024. године одржаће се од 21. до 27. августа 2024. године.

Пријаве испита непосредно се примају у Секретаријату школе закључно са 19. 07. 2024. године.

Распоред полагања испита биће истакнут на огласној табли у приземљу Школе.

Обавештење

2024

Јунски рок школске 2023/2024. године одржаће се од 10. до 14. јуна 2024. године.

Пријаве испита непосредно се примају у Секретаријату школе закључно са 31. 05. 2024. године.

Распоред полагања испита биће истакнут на огласној табли у приземљу Школе.

ГОСТИ ИЗ КАСТИЉЕ

У оквиру Еразмус+ пројекта мобилности, нашу школу је посетило двоје наставника и директор школе "Антонио Калвин" из шпанског града Алмагра у покрајни Кастиља ла Манћа.

Осим што смо их упознали са систем средњег стручног образовања у нашој земљи, са њима смо разговарали о могућој сарадњи, заједничким пројектима и могућој размени ученика.

ПРВА НАГРАДА ЗА ВИЗУАЛ ЗА ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ

Данас су додељене награде за најуспешније учеснике конкурса "Крв живот значи" на нивоу града Београда.

Наша ученица Маша Стевановић поновила је успех са општинског конкурса и освојила прво место на градском такмичењу у категорији "визуал за друштвене мреже".

ИЗЛОЖБА У ДЕЧЈЕМ КУЛТУРНОМ ЦЕНТРУ 2024

Традиционална годишња изложба ученичких радова са свих смерова наше школе у ДКЦБ отворена је 14. маја и трајаће до 28. маја.

Изложбу је отворила проф. Ива Љесар, историчар уметности са Академије уметности.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња